Strona główna » Samorząd » Rada Gminy
22
gru
2015

Rada Gminy Łomża VII kadencji

Przewodniczący Rady: Mieczysław Kuzia
Wiceprzewodniczący Rady: Mieczysław Kaliściak

1. Bednarczyk Sylwester (okręg wyborczy Nr 9: Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Zosin).
2. Chiliński Ryszard (okręg wyborczy Nr 10: Podgórze, Siemień-Rowy, Siemień Nadrzeczny).
3. Jackowska Bożena (okręg wyborczy Nr 5: Stare Kupiski ul. Cicha, ul. Jednaczewska, ul. Spokojna, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Dworna, ul. Kwiatowa, ul. Makowa, ul. Miła).
4. Jałowiecka Jolanta (okręg wyborczy Nr 7: Giełczyn, Zawady).
5. Jankowski Krzysztof (okręg wyborczy Nr 2: Dłużniewo, Janowo, Jarnuty, Łochtynowo, Sierzputy Młode, Stare Sierzputy).
6. Jastrzębski Tadeusz (okręg wyborczy Nr 8: Konarzyce).
7. Kaliściak Mieczysław (okręg wyborczy Nr 14: Pniewo, Rybno).
8. Kruszewska Anna (okręg wyborczy Nr 4: Jednaczewo).
9. Kuzia Mieczysław (okręg wyborczy Nr 3: Bożenica, Nowe Kupiski).
10. Lemański Krzysztof (okręg wyborczy Nr 6: Stare Kupiski ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Brzozowa, ul. Działkowa, ul. Janowska, ul. Leśna, ul. Miodowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Ostrołęcka, ul. Sadowa, ul. Świerkowa, ul. Wiśniowa, ul. Boczna, ul. Kręta, ul. Ładna, ul. Polna, ul. Stawowa, ul. Wierzbowa, ul. Bajeczna, ul. Lepacka, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Wiklinowa, ul. Żytnia).
11. Lutostański Zygmunt (okręg wyborczy Nr 11: Gać, Koty, Lutostań, Milewo, Nowe Wyrzyki, Puchały).
12. Marusa Zofia (okręg wyborczy 13: Bacze Suche, Wygoda).
13. Modzelewska Elżbieta Dorota (okręg wyborczy Nr 12: Modzele-Skudosze, Modzele-Wypychy, Stare Modzele).
14. Zacharczyk Sławomir (okręg wyborczy Nr 15: Andrzejki, Boguszyce, Czaplice, Kisiołki).
15. Zielińska Anna (okręg wyborczy Nr 1: Chojny Młode, Stare Chojny, Grzymały Szczepankowskie, Mikołajki).

Skład osobowy Komisji Rewizyjnej:

1) Anna Kruszewska – Przewodniczący Komisji;
2) Sławomir Zacharczyk – Zastępca Przewodniczącego;
3) Anna Zielińska.

Skład osobowy Komisji Rozwoju Gospodarczego:

1) Krzysztof Lemański – Przewodniczący Komisji;
2) Zygmunt Lutostański – Zastępca Przewodniczącego;
3) Krzysztof Jankowski;
4) Zofia Marusa;
5) Ryszard Chiliński;
6) Tadeusz Jastrzębski.

Skład osobowy Komisji Oświaty i Kultury:

1) Elżbieta Dorota Modzelewska – Przewodniczący Komisji;
2) Mieczysław Kaliściak – Zastępca Przewodniczącego;
3) Bożena Jackowska;
4) Sylwester Bednarczyk;
5) Jolanta Jałowiecka.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator